Skip to content

DOBRÁ ŠKOLA

Inšpirácia pre učiteľov, ktorí chcú byť lepší

Väčšina textov na tomto webe bola uverejnená v časopise DOBRÁ ŠKOLA, ktorého som šéfredaktorom a vydavateľom (a zatiaľ aj sponzorom).

Pred necelými štyrmi rokmi sme sa s kolegami z firmy EXAM pustili do zdanlivo nemožnej úlohy: bez prostriedkov, bez redakcie a bez skúseností konkurovať oficiálnym školským časopisom, ktoré majú dlhú tradíciu, veľké redakcie a niektoré (Učiteľské noviny) aj mimoriadne štedré dotácie od ministerstva školstva. Dnes čítajú našu DOBRÚ ŠKOLU tisíce učiteľov, riaditeľov, rodičov, žiakov… Sme nezávislí a plní nadšenia, energie a nápadov. Veríme, že aj Slovensko môže mať dobré školy a chceme byť inšpiráciou a pomocníkom pre tých, kto­rí tomu veria s nami.

Napriek mimoriadne pozitívnej spätnej väzbe závisí budúcnosť DOBREJ ŠKOLY predovšetkým od toho, či bude mať dostatok predplatiteľov, inzerentov, prípadne sponzorov. Ak máte pocit, že by ste mohli patriť do jednej z týchto kategórií, navštívte stránku DOBREJ ŠKOLY, kde nájdete viac informácií. A ak sa vám nepodarí presvedčiť vedenie vašej školy, aby DOBRÚ ŠKOLU predplatilo, nezúfajte, môžete si nás predplatiť aj ako jednotlivci (elektronicky, vo formáte PDF), prípadne si nás kupovať v kníhkupectve Artforum v Bratislave na Kozej ulici.

 

   
   
#