Aktuality a novinky

Teacher Instructing Students in Medieval Classrom

Momentálne venujeme s kolegami veľa času a energie príprave podujatia “Cesty k dobrej škole”. Už som do článku doplnil aj zoznam rečníkov, takže sa môžete presvedčiť, že sa naozaj oplatí prísť.

Moje najbližšie “živé” vystúpenia:

17. apríl 2014 – Štvrtkové dobroty Petra Bera (Bratislava) – prednáška “Ako čítať obrazy” (60 min)

24. apríl 2014 – Konferencia Asociácie súkromných škôl (Bratislava) – moderujem panelovú diskusiu

25. apríl 2014 – Konferencia Asociácie súkromných škôl (Bratislava) – vystúpenie “10 rád učiteľom, ktorí to so svojou profesiou myslia vážne” (15 – 20 min)

30. máj 2014 – podujatie Cesty k dobrej škole (Bratislava) – vystúpenie “Kedy je škola dobrá?” (15 min)

júl 2014 – Letná škola PYTAGORAS (Hronec) – prednáška “Pozor na jazyk!” (60 min)