Archive of entries posted by

Príďte s nami hľadať cesty k dobrej škole!

Časopis DOBRÁ ŠKOLA organizuje svoje prvé celodenné podujatie nazvané Cesty k dobrej škole. Budeme spolu uvažovať a diskutovať o tom, kedy je škola dobrá a čo bráni tomu, aby naše školy boli lepšie. Chceme sa spoločne pozrieť na školu z trochu iných pohľadov, hovoriť o nej trochu iným jazykom a klásť si trochu iné otázky, […] ...čítajte ďalej »

Chutný zákusok s niekoľkými kamienkami

Uplynulý víkend sme s kolegami strávili na celoslovenskej učiteľskej konferencii Učíme pre život 2014. Bola to už moja šiesta a rád priznávam, že stretnutia v Poprade sú pre mňa vždy jedným z vrcholov sezóny. Vidieť viac ako 250 nadšených učiteľov na jednom mieste je pri stave nášho školstva porovnateľné s pozorovaním letky lietajúcich tanierov. Ale aj na takejto […] ...čítajte ďalej »

Aktuality a novinky